راهنمای ثبت نام در دومین نمايشگاه بين المللي صنایع آموزشی و دستاوردهای مدارس و مراکز غیردولتی

ضمن قدرداني از ابراز تمايل جنابعالي جهت مشارکت در نمايشگاه بين المللي صنایع آموزشی و دستاوردهای مدارس و مراکز غیر دولتی به آگاهي ميرساند با توجه به استقبال چشمگير متقاضيان مشارکت در اين نمايشگاه، محدوديت فضاي نمايشگاهي و به منظور برنامه ريزي مناسب تر، اين شرکت در نظر دارد امور اجرايي دومین دوره نمايشگاه و استقرار و جانمايي متقاضيان مشارکت را هرچه سريعتر آغاز نمايد. به همين منظور از آن واحد محترم تقاضا دارد جهت پيش ثبت نام در سایت  نمايشگاه مراجعه  فرمايند. ضمناً در همين رابطه خواهشمند است به موارد زير توجه کامل مبذول فرماييد :

  ثبت نام نهايي از متقاضيان براساس اطلاعات مندرج در فرم هاي پيش ثبت نام و به ترتيب اولويت زمان ثبت نام و واریزی آنها انجام خواهدشد
 در سایت در قسمت ثبت نام وارد شده مراحل پیش ثبت نام را با دقت پر نمایید و پس از اتمام فرایند دکمه ثبت نام را زده حساب کاریری شما ایجاد شده پس از پيش ثبت نام ، نام کاربري و رمز ورود از طريق پيامک براي شما ارسال خواهد شد. که از طریق لینک ورود به سامانه می توانید به حساب کاربری خود دسترسی داشته باشید. لازم است در نگهداري نام کاربري و رمز ورود دقت لازم بعمل آيد چراکه بعد از انجام جانمايي، امکان رويت محل غرفه و دسترسي به فرم هاي پيش ثبت نام و پيش فاکتور مالي مربوطه صرفاً از طريق نام کاربري و رمز ورود امکان پذيرخواهد بود. بعد از انجام جانمايي غرفه، مراتب توسط ستاد برگزاري از طريق پيامک و ايميل به اطلاع خواهد رسيد. متراژ درخواستي در فرم پيش ثبت نام توسط ستاد برگزاري نمايشگاه بررسي و تنها درصورت امکان تأمين فضاي مورد درخواست نسبت به واگذاري آن اقدام خواهدشد. بديهي است پیش ثبت نام به منزله پذيرش قطعي مشارکت در نمايشگاه نخواهد بود. افزايش متراژ درخواستي در قسمت پيش ثبت نام درصورت موجود بودن فضا به هنگام ثبت نام قطعي امکانپذير مي باشد.  ليکن کاهش فضا يا انصراف از مشارکت تا پيش از ثبت نام قطعي بلامانع مي باشد و پس از جانمایی و واریز وجه پیش فاکتور عودت وجه و انصراف امکان پذیر نمی باشد.

تعریف پیش ساخته و غرفه خودساز

غرفه پیش ساخته :

به غرفه ای اطلاق می شود که توسط ستاد اجرایی نمایشگاه ساخته شده و شامل امکانات ذیل باشد: پارتيشن بندي، نور ، پريز برق، دوصندلي و يك ميز ، نوشته كتيبه به زبان فارسي مي باشد.

غرفه خودساز:

به غرفه ای اطلاق می شود که توسط مشارکت کننده ساخته شود (توسط پیمانکار غرفه سازی که دارای مجوز نمایشگاه بین المللی می باشد) و شامل قوانین و مقررات غرفه سازی می باشد.
غرفه هایی مجاز به ساخت غرفه های خود ساز می باشند که مساحت غرفه مورد اجاره کمتر از 24 متر مربع نباشد.

شما می توانید جهت اطلاعات بیشتر

با شماره های زیر تماس حاصل نمایید و یا به وب سایت زیر مراجعه نمایید:

02154943

09124842946

09127389891

www.methodex.co