اخبار

برپايي نخستين نمايشگاه دستاوردهاي مدارس و مراکز غيردولتي تهران در اسفند 97

 

مشاور مديرکل و رئيس اداره اطلاع رساني و روابط عمومي آموزش و پرورش شهرتهران از برپايي نخستين نمايشگاه دستاوردهاي مدارس و مراکز غيردولتي در اسفند ماه امسال خبر داد.

 

مشاور مديرکل و رئيس اداره اطلاع رساني و روابط عمومي آموزش و پرورش شهرتهران از برپايي نخستين نمايشگاه دستاوردهاي مدارس و مراکز غيردولتي در اسفند ماه امسال خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رساني  و روابط عمومي آموزش و پرورش شهر تهران، مسعود ثقفي اظهارداشت: از سوي شوراي هماهنگي مؤسسان مدارس غيردولتي شهر تهران و با حمايت سازمان مدارس و مراکز غيردولتي و توسعه مشارکت‌هاي مردمي وزارت آموزش و پرورش، نخستين نمايشگاه دستاوردهاي مدارس و مراکز غيردولتي و صنايع آموزشي وابسته با رويکرد «مهارت، يادگيري و خلاقيت» برگزار مي‌شود.

وي با بيان اينکه اين نمايشگاه از پنجم تا هشتم اسفندماه امسال در مصلي امام خميني(ره) تهران برگزار مي‌شود، افزود: اهداف اين نمايشگاه شامل «معرفي دستاوردها و موفقيت‌هاي بخش غيردولتي در حوزه تعليم و تربيت»، «تقويت رويکرد پژوهش محوري و مهارت آموزي در مجموعه مدارس غيردولتي»، «کمک به توسعه کمي و کيفي مدارس و مراکز غيردولتي و افزايش سهم بخش غيردولتي»، «تبادل تجربيات مؤسسان و مديران در امر مدرسه‌داري و پاسخگويي به نيازهاي روز دانش‌آموزان»، «معرفي و ارائه خدمات و محصولات شرکت‌هاي دانش‌بنيان و استارت‌آپ‌هاي آموزشي»، «ارائه ايده‌هاي نوين آموزشي و تربيتي در جهت دستيابي به اهداف متعالي تعليم و تربيت» و «معرفي و ارائه محصولات و توليدات آموزشي و فناوري‌هاي نوين جهت تسهيل يادگيري و موفقيت دانش‌آموزان» است.

 

ثقفي با بيان اينکه ثبت‌نام مدارس و مراکز غيردولتي براي شرکت در اين نمايشگاه آغاز شده است، گفت: مدارس و مراکز غيردولتي براي کسب اطلاعات بيشتر و ثبت‌نام اينجا را کليک کنند.

 

منبع خبر: پايگاه اطلاع رساني اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران

 

برپايي نخستين نمايشگاه دستاوردهاي مدارس و مراکز غيردولتي تهران در اسفند 97

 

 

 Views: 106کل بازدید 971

All Rights Reserved - Designed by : ModernDesign.ir 2018